WINTERCOMPETITIE maandag en donderdag

Mededeling Maandag- en Donderdag Wintercompetitie

Vanaf vandaag kunnen jullie de indeling van de Poules en de te spelen wedstrijden van de 2e. helft van de wintercompetitie terugvinden op de bekende site's.

Tot stand koming van de pouleindeling:

Lees verder.

 

 

 

Eindstanden maandagcompetitie 2018-2019-1 inclusief wijzigingen

       POULE - A

           Stand                                                                          Wed       Pt         Sets    Games

       1  Rob Janssen+Joris Mooten                                           8       14          14-2        94-43

       2  Jeroen Dijkman+Bastiaan van Kooten                            8       12          12-4        82-48

       3  Margreet Broenland+Petra / Edgar Frentz                      8       11          11-5        80-60

       4  Jos/Martijn Janssen/Jacobs+Owen/Edwin Tox/Smeulders8               9            9-7       69-63

       5  Pieter van Lent+Maurice Mellaard                                 8         8            8-8        70-69

       6  Wieger van der Spek+Dennis Taks                                8         7            7-9        68-78       Gestopt

       7  Karmin Venema+Andries / Jan Wouda                           8         5          5-11        61-82

       8  Jimmy Berns+Mark / Kees Rooijakkers / Ginkel               8         3          3-13        52-83       Deg.

       9  Martijn van der Kolk+Sandra / Bart ten Westeneind         8         3          3-13        41-91       Deg.

 

      POULE - B

           Stand                                                                          Wed       Pt         Sets    Games

       1  Jaco Ariese+Renee van Schenkhof                                 8       14          14-2        93-44       Prom.

       2  René Klein Mentink+Kees van Westrenen                       8       13          13-3        86-42       Prom.

       3  Nadia Dijkman-Romantschenko+Kim Verwoert                8       12          12-4        87-52       Prom. extra

       4  Sylvia / Rene Holvast / Gameren+Martin Ijkhout             8         8            8-8        69-68

       5  Stijn / Sanne Broenland / Rooij+Dennis Versteegen         8         7            7-9        67-75

       6  Henk de Ruijter+Jazz de Ruijter                                     8         7            7-9        63-74

       7  Noud Rooijakkers+Arjan van Selm                                  8         4          4-12        50-82

       8  Yolanda Everhardt+Hennie Roelofsen                             8         4          4-12        39-86       Deg.

       9  Dinie Frentz+Eveline Meester-Brunt                                8         3          3-13        53-84       Deg.

 

      POULE - C

           Stand                                                                          Wed       Pt         Sets    Games

       1  Sjef Bongers+Boris Ijkhout                                            8       14          14-2        90-48       Prom.

       2  Piet Ijkhout+Wiellie / Pieter Janssen / Rietveld                 8       12          12-4        90-46       Prom.

       3  Michel Reimer+Peter Schotten                                        8       11          11-5        79-60       Prom. extra

       4  Wendy Berns+Cindy Frentz                                            8         9            9-7        72-61

       5  Anita Tijssen+Johan Tijssen                                           8         9            9-7        74-66

       6  Frans van Brandenburg+Wim van Heumen                      8         9            9-7        72-70

       7  Judith Evers+Peter Evers                                               8         5          5-11        57-78

       8  Wendie van den Helm+Gerald Wiskamp                          8         3          3-13        53-82       Deg.

       9  Liesbeth Bisschop+Desiree / Stephan Hendriksen             8         0          0-16        20-96       Deg.

 

      POULE - D

           Stand                                                                          Wed       Pt         Sets    Games

       1  Jacky Tijssen+Ilona Vink                                               8       14          14-2        89-45       Prom.

       2  Britte Latta+Kim Latta                                                   8       11          11-5        76-51       Prom.

       3  Anja Feije+Wilie Nillesen                                                8         9            9-7        69-60       Prom. extra

       4  Annelies Ebbeng+Elly Filius                                            8         9            9-7        74-66

       5  Corine van de Pol+Ton Rikken                                        8         9            9-7        64-66

       6  Ghislaine Scheuerman+Jolande Scheuerman                    8         6          6-10        56-76

       7  Rimanda Mulder+Mandy / Francis Wagener / Dekker        8         5          5-11        61-75

       8  Nellie Huting+Grada van Loon                                        8         5          5-11        53-80       Deg. Gestopt

       9  Colle van Gestel+Peter Smeulders                                  8         4          4-12        59-82       Deg.

 

      POULE - E

           Stand                                                                          Wed       Pt         Sets    Games

       1  Marion Meima-Franke+Bas la Vos                                   8       15          15-1        89-41       Prom.

       2  Tom Taks+Albert Verploegen                                         8       13          13-3        84-49       Prom.

       3  Co de Ruijter+Emma de Ruijter                                      8       10          10-6        75-63       Prom. extra

       4  Bennie Feije+Wilma Nillesen                                          8       10          10-6        70-63

       5  Frans Huijsmans+Tonny Mocking                                   8         8            8-8        61-62

       6  Ilse van Blijderveen+Eef Broenland                                8         7            7-9        64-63

       7  Nico Frentz+Martin Peelen                                             8         5          5-11        61-73

       8  Nancy Huijgen+Wilbert van Workum                              8         4          4-12        61-79       Deg.

       9  Britt Bijlard+Ilse Winnemuller                                         8         0          0-16        24-96       Deg.

 

      POULE - F

           Stand                                                                          Wed       Pt         Sets    Games

       1  Wijnand Gerritsen+Marco Veens                                     7       13          13-1        83-23       Prom.

       2  Gerda Bulthuis+Jeanet van Rooij                                    7       12          12-2        80-31       Prom.

       3  Wim Maassen+Ed Tadema                                             7         9            9-5        63-44       Prom. extra

       4  Geert Broenland+Jan van Loon                                       7         8            8-6        63-48

       5  Riet / Ria Bax / Vink+Lies Janssen                                  7         8            8-6        60-58

       6  Annelies Latta+Anje / Loes Wrekenhorst / Donderwinkel   7               4          4-10       35-68

       7  Ineke Janssen+Thera Toxopeus                                      7         1          1-13        25-80

       8  Karin / Marinet Blaauw / Jong+Manuela van Vugt             7         1          1-13        18-75

           Irma Haverhals+Mieke Pennings                                           Nieuw

 Nieuwe indeling maandagcompetitie 2018-2019-2

       POULE - A

           Stand                                                                                 

       1  Rob Janssen+Joris Mooten                                              

       2  Jeroen Dijkman+Bastiaan van Kooten                             

       3  Margreet Broenland+Petra / Edgar Frentz                       

       4  Jos/Martijn Janssen/Jacobs+Owen/Edwin Tox/Smeulders       

       5  Pieter van Lent+Maurice Mellaard                                    

       6  Karmin Venema+Andries / Jan Wouda                             

       7  Jaco Ariese+Renee van Schenkhof                                  Prom.

       8  René Klein Mentink+Kees van Westrenen                        Prom.

       9  Nadia Dijkman-Romantschenko+Kim Verwoert                 Prom. extra

 

      POULE - B

           Stand                                                                                 

       1  Jimmy Berns+Mark / Kees Rooijakkers / Ginkel                 Deg.

       2  Martijn van der Kolk+Sandra / Bart ten Westeneind          Deg.

       3  Sylvia / Rene Holvast / Gameren+Martin Ijkhout            

       4  Stijn / Sanne Broenland / Rooij+Dennis Versteegen      

       5  Henk de Ruijter+Jazz de Ruijter                                       

       6  Noud Rooijakkers+Arjan van Selm                                  

       7  Sjef Bongers+Boris Ijkhout                                            Prom.

       8  Piet Ijkhout+Wiellie / Pieter Janssen / Rietveld                Prom.

       9  Michel Reimer+Peter Schotten                                       Prom. extra

 

      POULE - C

           Stand                                                                                 

       1  Yolanda Everhardt+Hennie Roelofsen                             Deg.

       2  Dinie Frentz+Eveline Meester-Brunt                                Deg.

       3  Wendy Berns+Cindy Frentz                                              

       4  Anita Tijssen+Johan Tijssen                                             

       5  Frans van Brandenburg+Wim van Heumen                     

       6  Judith Evers+Peter Evers                                                  

       7  Jacky Tijssen+Ilona Vink                                               Prom.

       8  Britte Latta+Kim Latta                                                   Prom.

       9  Anja Feije+Wilie Nillesen                                               Prom. extra

 

      POULE - D

           Stand                                                                                 

       1  Wendie van den Helm+Gerald Wiskamp                         Deg.

       2  Liesbeth Bisschop+Desiree / Stephan Hendriksen            Deg.

       3  Annelies Ebbeng+Elly Filius                                             

       4  Corine van de Pol+Ton Rikken                                         

       5  Ghislaine Scheuerman+Jolande Scheuerman                   

       6  Rimanda Mulder+Mandy / Francis Wagener / Dekker    

       7  Marion Meima-Franke+Bas la Vos                                  Prom.

       8  Tom Taks+Albert Verploegen                                        Prom.

       9  Co de Ruijter+Emma de Ruijter                                     Prom. extra

 

      POULE - E

           Stand                                                                                 

       1  Colle van Gestel+Peter Smeulders                                 Deg.

       2  Bennie Feije+Wilma Nillesen                                            

       3  Frans Huijsmans+Tonny Mocking                                    

       4  Ilse van Blijderveen+Eef Broenland                                 

       5  Nico Frentz+Martin Peelen                                                

       6  Wijnand Gerritsen+Marco Veens                                   Prom.

       7  Gerda Bulthuis+Jeanet van Rooij                                   Prom.

       8  Wim Maassen+Ed Tadema                                            Prom. extra

 

      POULE - F

           Stand                                                                                 

       1  Nancy Huijgen+Wilbert van Workum                               Deg.

       2  Britt Bijlard+Ilse Winnemuller                                         Deg.

       3  Geert Broenland+Jan van Loon                                        

       4  Riet / Ria Bax / Vink+Lies Janssen                                   

       5  Annelies Latta+Anje / Loes Wrekenhorst / Donderwinkel        

       6  Ineke Janssen+Thera Toxopeus                                       

       7  Karin / Marinet Blaauw / Jong+Manuela van Vugt          

       8  Irma Haverhals+Mieke Pennings                                       Nieuw

 Eindstanden donderdagcompetitie 2018-2019-1 Inclusief wijzigingen

          POULE - A

                 Stand                                                                           Wed           Pt                 Sets           Games

1 A    1   Maurice Mellaard+Hennie/Yolanda Roelofsen/Everhardt     8          14                14-2             83-47

2 A    2   Ineke den Hartog+Kim Verwoert                                           8          12                12-4             84-55

3 A    3   Wilbert Frentz+Carlijn / Mitchel de Waardt                            8          11                11-5             86-54

4 A    4   Sylvia / Mark Holvast / Rooijakkers+Bianca Stoffels             8             7                   7-9             72-70

5 A    5   Wendy van Gestel+Ingrid / Dennis Versteegen                     8             7                   7-9             66-77

6 A          Boris Ijkhout+Bas la Vos                                                        Nieuw

1 B    6   Eveline Meestert+Annelieke/Rimanda Tadema/Mulder         8             7                   7-9             63-74           Deg. extra

2 B    7   Ingrid/Inge Breunissen/Blijderveen+Natascha Rijneker         8             5                5-11             57-79           Deg. extra

3 B    8   Ria Spanbroek+Marijke Mulder                                              8             5                5-11             49-82           Deg. Marijke nieuw in team

4 B    9   Wendie van den Helm+Susan Swartjes                                 8             4                4-12             60-82           Deg.

 

         POULE - B

                 Stand                                                                            Wed           Pt                 Sets           Games

7 A    1   Bart ten Westeneind+Gerald Wiskamp                                  8          16                16-0             93-44           Prom.

8 A    2   Jim van Rooij+Henk de Ruijter                                               8          10                10-6             81-63           Prom.

5 B    3   Jacques van Dijk+Marchel / Tim Hendriksen / Merkus          8          10                10-6             74-66

6 B    4   Judith / Peter Evers+Elly Filius                                              8             9                   9-7             76-67

1 C    5   Anita Tijssen+Mandy Wagener                                              8             7                   7-9             66-69           Deg. extra

2 C    6   Robert ter Beest+Monique Rothoff                                        8             7                   7-9             62-71           Deg. extra

3 C    7   Bennie Feije+Wilie Nillesen                                                   8             6                6-10             60-77           Deg. extra

4 C    8   Indy van Hout+John / Diana Schrooten / Oetelaar                8             4                4-12             60-77           Deg.

5 C    9   Frans van Brandenburg+Johan Smelt                                   8             3                3-13             48-86           Deg.

 

         POULE - C

                 Stand                                                                            Wed           Pt                 Sets           Games

7 B    1   Marieke Schepers+Jacky Tijssen                                          7          13                13-1             82-32           Prom.

8 B    2   Fred Jansen+Ton Rikken                                                       7             9                   9-5             76-44          Prom.

6 C    3   Anja Feije+Wilma Nillesen                                                     7             8                   8-6             62-58

1 D   4   Co de Ruijter+Wim Terwoert                                                   7             8                   8-6             64-61           Deg. extra

2 D   5   Jannie de Ruijter+Jolanda Tabak                                            7             7                   7-7             59-60           Deg. extra

3 D   6   Coby Taks+Tom Taks                                                              7             7                   7-7             55-67           Deg. extra

4 D   7   Michael Huijgen+Miranda Rooijakkers                                    7             4                4-10             46-68           Deg.

           8   Daisy Doeleman+Anne Habers                                             7             0                0-14             29-83           Deg. Nu gestopt

           9   Nelly Broenland+Paul Broenland                                          0             0                   0-0                   0-0           Al eerder gestopt

 

         POULE - D

                 Stand                                                                             Wed           Pt                 Sets           Games

7 C    1   Marco Veens+Albert Verploegen                                            7          11                11-3             69-42           Prom.

8 C    2   Stephan/Desiree Hendriksen+Jerome/Tim Kuster/Merkus     7            9                   9-5             70-38           Prom.

5 D         Tessa Rothof+Marieke Mocking                                              Nieuw

6 D   3   Liesbeth / Francis Bisschop / Dekker+Annelies Ebbeng         7             9                   9-5             68-40

7 D   4   Marieke / Joyce Verbeek / Purwin+Ivo Vos                             7             8                   8-6             57-53

1 E    5   Marianne Bombach+Elly Tamboer                                          7             8                   8-6             62-65

2 E    6   Marja Mooten+Peter Mooten                                                  7             6                   6-8             50-61

3 E    7   Timo Gerritsen+Jeanet van Rooij                                           7             4                4-10             42-70

4 E    8   Ed Tadema+Willemijn Tadema                                               7             1                1-13             33-82

5 E          Nellie Huting+Jan van Loon                                                   Nieuw

6 E          Mea Veens+Marloes Smeulders                                            Nieuw

7 E          Mirella van Schijndel+Doreen Hazeleger                               Nieuw

 5 nieuwe inschrijvingen en 2 gestopte inschrijvingen.

Door toevoeging van een extra poule zijn er extra degradaties.

 Nieuwe indeling donderdagcompetitie 2018-2019-2

          POULE - A

                 Stand                                                                                                                              

1 A    1   Maurice Mellaard+Hennie/Yolanda Roelofsen/Everhardt       

2 A    2   Ineke den Hartog+Kim Verwoert                                                                 

3 A    3   Wilbert Frentz+Carlijn / Mitchel de Waardt                                        

4 A    4   Sylvia / Mark Holvast / Rooijakkers+Bianca Stoffels                      

5 A    5   Wendy van Gestel+Ingrid / Dennis Versteegen                                

6 A          Boris Ijkhout+Bas la Vos                                                         Nieuw

7 A    1   Bart ten Westeneind+Gerald Wiskamp                                    Prom.

8 A    2   Jim van Rooij+Henk de Ruijter                                                 Prom.

 

         POULE - B

                 Stand                                                                                                                              

1 B    6   Eveline Meestert+Annelieke/Rimanda Tadema/Mulder           Deg. extra

2 B    7   Ingrid/Inge Breunissen/Blijderveen+Natascha Rijneker           Deg. extra

3 B    8   Ria Spanbroek+Marijke Mulder                                                Deg. Marijke nieuw in team

4 B    9   Wendie van den Helm+Susan Swartjes                                   Deg.

5 B    3   Jacques van Dijk+Marchel / Tim Hendriksen / Merkus                 

6 B    4   Judith / Peter Evers+Elly Filius                                                                      

7 B    1   Marieke Schepers+Jacky Tijssen                                             Prom.

8 B    2   Fred Jansen+Ton Rikken                                                          Prom.

 

         POULE - C

                 Stand                                                                                                                              

1 C    5   Anita Tijssen+Mandy Wagener                                                 Deg. extra

2 C    6   Robert ter Beest+Monique Rothoff                                           Deg. extra

3 C    7   Bennie Feije+Wilie Nillesen                                                      Deg. extra

4 C    8   Indy van Hout+John / Diana Schrooten / Oetelaar                   Deg.

5 C    9   Frans van Brandenburg+Johan Smelt                                      Deg.

6 C    3   Anja Feije+Wilma Nillesen                                                                              

7 C    1   Marco Veens+Albert Verploegen                                              Prom.

8 C    2   Stephan/Desiree Hendriksen+Jerome/Tim Kuster/Merkus       Prom.

  

         POULE - D

                 Stand                                                                                                                              

1 D   4   Co de Ruijter+Wim Terwoert                                                      Deg. extra

2 D   5   Jannie de Ruijter+Jolanda Tabak                                               Deg. extra

3 D   6   Coby Taks+Tom Taks                                                                 Deg. extra

4 D   7   Michael Huijgen+Miranda Rooijakkers                                      Deg.

5 D         Tessa Rothof+Marieke Mocking                                               Nieuw

6 D   3   Liesbeth / Francis Bisschop / Dekker+Annelies Ebbeng              

7 D   4   Marieke / Joyce Verbeek / Purwin+Ivo Vos                                           

 

         POULE – E                 Nieuw

                 Stand                                                                                                                              

1 E    5   Marianne Bombach+Elly Tamboer                                                             

2 E    6   Marja Mooten+Peter Mooten                                                                       

3 E    7   Timo Gerritsen+Jeanet van Rooij                                                               

4 E    8   Ed Tadema+Willemijn Tadema                                                                    

5 E          Nellie Huting+Jan van Loon                                                    Nieuw

6 E          Mea Veens+Marloes Smeulders                                             Nieuw

7 E          Mirella van Schijndel+Doreen Hazeleger                                Nieuw

 

Competitie volgen:  MAANDAG COMPETITIE

Competitie volgen:  DONDERDAG COMPETITIE

Wij wensen iedereen wederom veel tennisplezier.

Namens de Wedstrijdcommissie.

Wilie Nillesen. 

 
Nieuws overzicht