deelnemende teams competities 2020

De volgende teams doen mee aan de competitie 2020 die in september/oktober gespeeld zal worden.

 

Dinsdag Ochtend Dames Dubbel:

3e klasse Herveld 1:  Irma Haverhals, An Franken, Marion IJkhout, Mieke Pennings en Coby Taks 

3e klasse Herveld 2: Lies Janssen, Gerda Broenland, Willy Frentz, Nelly Huting, Jeanne van Leeuwen, Ria Vink en reserve Gerda Bulthuis 

Donderdag Ochtend Dames Dubbel: 

2e klasse Herveld 1: Judith Evers, Trudy Berkhout, Marian Berns, Dinie Frentz, Grada van Loon, Corine van de Pol en Francien Vink 

Donderdag Avond 8&9 17+: 

1e klasse Herveld 1: Doreen Hazeleger, Everline van Gameren, Mirella van Schijndel en Mea Veens 

Vrijdag Ochtend Gemengd Dubbel 50+: 

2e klasse Herveld 1: Lies Janssen, Wiellie Janssen, Jannie de Ruijter, Henk de Ruijter, Marion IJkhout en Piet IJkhout 

Vrijdag Avond Heren Dubbel 17+: 

3e klasse Herveld 1: Rob Verwoert, Jim van Rooij, Niek Verwoert, Ruben Visee en Rolph Zwijnen 

3e klasse (verzoek 2e) Herveld 2: Martijn Jacobs, Bram Ariese, Remco IJkhout, Martijn Markus en Sander Spanbroek

Vrijdag Avond Dames Dubbel 17+: 

4e klasse Herveld 1: Joyce Vermeulen, , Malou Latta, Marieke Mocking, Tessa Rothoff, Emma de Ruijter en Lenny Spaan 

Vrijdag Avond Dames Dubbel 35+: 

4e klasse Herveld 1: Gerda Bulthuis, Dinie Breunissen, Elly Filius, Astrid Rannenburg, Jeanet van Rooij, Monique Rothoff en Ria Spanbroek 

Vrijdag Avond Gemengd Dubbel 17+: 

3e klasse Herveld 1: Ilse van  Blijderveen, Marieke Schepers, Jacky Tijssen en Mitchel de Waardt 

Vrijdag Avond Gemengd Dubbel 35+: 

3e klasse Herveld 1: Judith Evers, Yolanda Everhardt, Ilona Vink, Peter Evers en Arjan van Selm 

Zaterdag Heren Dubbel 17+: 

2e klasse (verzoek 1e) Herveld 1: Andries Wouda, Jimmy Berns, Edgar Frentz, Rob Janssen en Joris Mooten 

2e klasse Herveld 2: Mark Rooijakkers, Jos Janssen, Noud Rooijakkers, Edwin Smeulders en Owen Toxopeus

Zaterdag Heren 17+

4e klasse (verzoek 3e) Herveld 1: Edwin IJkhout Jacques van Dijk, Bas Merkus, Rob Mertens, Paul de Ruijter en Bart ten Westeneind 

5e klasse Herveld 2: Ivo Vos, Boris IJkhout, Jazz de Ruijter, Antonie Vonk Noordegraaf en Bas La Vos 

Zaterdag Dames 17+: 

Hoofdklasse, Herveld 1: Kim Verwoert, Nadia Dijkman, Petra Frentz, Ineke den Hartog  en Margreet Leenders 

Zaterdag Dames Dubbel 17+: 

3e klasse Herveld 1: Anita Tijssen, Indy van Hout, Natascha Rijneker en  Ghislaine Scheuerman 

Zaterdag Gemengd 17+: 

3e klasse Herveld 1: Dennis Versteegen, Stijn Broenland, Youp v.d. Hof, Martin IJkhout, Wendy van Gestel, Linde van Rooij, Sanne van Rooij en Ingrid Versteegen 

Zondag Dames Dubbel: 

1e klasse Herveld 1: Inge van Blijderveen, Anouk de Boer, Ingrid Breunissen, Britte Latta, Kim Latta en Christel Peters 

Jeugd Groen 10 t/m 12 jaar Zondag: 

Groen 2 Herveld 1: Lotte van Gameren, Stan Jansen, Fleur van Mourik, Christophe Santner, Jens Tamboer en Linde ten Westeneind 

Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag: 

4e klasse Herveld 1: Ray Christy, Maurice Siefkes, Raoul Siefkes en Jorn van Vugt 

4e klasse Herveld 1: Bryan Gerritsen, Sophie Geluk , Jorn van de Pas en Thomas Wouters 

Gemengd 13 t/m 17 jaar Zondag: 

2e klasse Herveld 1: Valentijn Frentz, Quinty Huijgen, Bente de Langen, Nils van der Meer, Reggi Nieuwenburg, en Marieke Tijssen

Tenniskids Oranje 2: Fenna Berns, Eva Gul, Helena Reichmann en Hugo Jansen

Nieuws Overzicht