de indelingen voor de voorjaarscompetities zijn bekend!

De volgende seniorenteams doen mee aan de voorjaarscompetities 2019. 

Kijk onder het kopje 'competities', kies daarna voor 'teams' en je vindt alles over de competitie van het betreffende team. Ook staan onderaan de leden vermeld die zich hebben aangemeld als reserve! Als er nieuwe aanmeldingen komen vullen wij die gelijk aan.

 

Dinsdagochtend Dames Dubbel, Herveld 1: Lies Janssen, Gerda Bulthuis, Riet Gillessen, Nellie Huting en Ria Vink

Dinsdagochtend Dames Dubbel, Herveld 2: Irma Haverhals, An Franken, Marion IJkhout, Mieke Pennings, Coby Taks en Elly Tamboer

Donderdagochtend Dames Dubbel, Herveld 1: Judith Evers, Trudy Berkhout, Marian Berns, Dinie Frentz, Corine v.d. Pol en Francien Vink

Donderdagavond 8&9 Tennis 17+, Herveld 1: Doreen Hazeleger, Angelique Boonsma Everline van Gameren, Angelique Jansen, Mirella van        Schijndel, Marloes Smeulders en Mea Veens

Vrijdagavond, Dames Dubbel, Herveld 1: Joyce Vermeulen, Debby IJkhout, Malou Latta, Marijke Mulder, Natascha Rijneker, Hannah                       Schreiber en Lenny Spaan

Vrijdagavond, Dames Dubbel, Herveld 2: Marieke Arts, Karin Blaauw, Stefanie Herckenrath, Marienet de Jong, Joyce Purwin en Marieke Verbeek

Vrijdagavond, Dames Dubbel 35+, Herveld 1: Annelieke Tadema, Wendy Berns, Wendie van den Helm, Eveline Meester, Bianca Stoffels                  en Sandra ten Westeneind

Vrijdagavond, Dames Dubbel 35+, Herveld 2: Gerda Bulthuis, Dinie Breunissen, Elly Filius, Jeanet van Rooij, Monique Rothoff en Ria                  Spanbroek

Vrijdagavond, Gemengd Dubbel, Herveld 1: Jacky Tijssen, Ilse van Blijderveen, Boris IJkhout, Marieke Schepers, Jolanda Tabak en                          Mitchel de Waardt

Vrijdagavond, Gemengd Dubbel 35+, Herveld 1:Wilie Nilessen, Anja Nilessen, Anja Feije, Bennie Feije en Jim van Rooij

Vrijdagochtend, Gemengd Dubbel 50+, Herveld 1: Lies Janssen, Wiellie Janssen, Marion en Piet IJkhout, Jannie en Henk de Ruijter

Zaterdag, Heren Dubbel, Herveld 1: Martijn van der Kolk, Robert Jan Bax, Sjoerd Euser, Dennis Tax, Rogier Visser en Arno Vlastuin                                                                             

Zaterdag, Heren Dubbel, Herveld 2: Mark Rooijakkers, Wilbert Frentz, Jos Janssen, Noud Rooijakkers, Edwin Smeulders, Owen Toxopeus en Roy Swartjes 

Zaterdag, Heren, Herveld 1: Andries Wouda, Edgar Frentz, Rob Janssen en Joris Mooten

Zaterdag, Heren, Herveld 2: Martijn Jacobs,  Bram Ariese, Mark van Eldik, Remco IJkhout, Martijn Markus en Sander Spanbroek

Zaterdag, Heren, Herveld 3: Edwin IJkhout, Bas Merkus, Rob Mertens, Paul de Ruijter, Michael Schouten en Bart ten Westeneind

Zaterdag, Heren, Herveld 4: Ivo Vos, Boris IJkhout, Jazz de Ruijter en Bas la Vos

Zaterdag, Dames, Herveld 1: Kim Verwoert, Margreet Broenland, Nadia Dijkman, Petra Frentz en Ineke den Hartog

Zaterdag, Gemengd Dubbel, Herveld 1: Arjan van Selm, Judith en Peter Evers, Ton Rikken, Ria Spanbroek en Ilona Vink

Zaterdag, Gemengd, Herveld 1: Dennis Versteegen, Stijn Broenland, Wendy van Gestel, Youp van de Hof, Martin IJkhout, Linde van Rooij, Sanne van Rooij en Ingrid Versteegen

Zondag, Dames Dubbel, Herveld 1: Ingrid Breunissen, Inge van Blijderveen, Anouk de Boer, Britte Latta, Kim Latta en Christel Peters. 

Reservespelers:

Wim van Heumen 8/8   0481-373602   vrijdag 35+/50+

Maurice Mellaard   6/5   06-53993206   zaterdag

Jacky Tijssen                    06-20737294   zaterdag

Gerald Wiskamp               06-51181121   vrijdagavond/zaterdag

Annelies Ebbeng               06-53425471   vrijdagavond

Yolanda Everhardt   6/6   06-25423918   vrijdag/zaterdag, overage dagen ook te proberen

Hennie Roelofsen   8/7   06-53993206   alle dagen

Jolande Scheuerman      0488-411287   alle dagen

Anita Tijssen                  06-57946781   vrijdagavond/zaterdag

Ilse Winnemuller            06-20228951   vrijdagavond/zaterdag

 

 

       

Nieuws overzicht